wtorek, 4 czerwca 2013

wedding planning ;-)

Hej! Troszkę tu nie pisałam, czas leci jak szalony, ciągle w pracy.. ale jest super ;-) Wczoraj Dawid miał urodziny ale zdjęcia z imprezki mam nadzieję, że wstawię jutro, dzisiaj będzie troszkę z before'a ;-)
Jako że mamy pracę, zarabiamy i wszystko się układa, a co najważniejsze - Dawid oświadczył mi się już prawie że rok temu, przyszedł czas by zacząć planować wesele! Zaczęliśmy oczywiście od sali, wybraliśmy miasto niedaleko mojej miejscowości. Sala jest przepiękna i bardzo duża, a cena jest jedna z najniższych porównując inne sale które mieliśmy do wyboru.

Skoro sala, to i termin ! a mianowicie:
27 września 2014
nie mogę się już doczekać ;-)
Zastanawiamy się czy chcemy dj czy orkiestrę, póki co, wygrywa dj - wiemy, że nie zepsuje żadnej piosenki, zagra wszystko.. a orkiestra niestety może dać plamę. Jak na razie napisałam do znajomego dj który świetnie gra na weselach, potrafi rozruszać gości ;-) w moim mieście zawsze grał na imprezach, jak i na zabawach tanecznych i zawsze dobrze się bawiliśmy ;-)

Niestety nie możemy nic załatwiać sami, pomagają nam w tym moi rodzice i siostra, my tylko na skype ;p sprawy formalne będziemy załatwiać gdy przyjedziemy do Polski - prawdopodobnie w grudniu.
Jestesmy strasznie szczęśliwi i nie możemy się doczekać ;-)

Właśnie zgrały mi się zdjęcia z imprezki, ale chciałabym też mieć ich więcej, bo moim telefonem robiłam zdjęcia tylko ja więc nie ma mnie na żadnym zdjęciu ;p Muszę poprosić by inni mi przesłali, wtedy wstawię ;-)
Za to macie kilka z before'a ;-)
PS. Nie wiem czy wspominałam, ale ściągneliśmy kumpla z Polski, chodziliśmy z nim do klasy i mieszkaliśmy w bursie, przyjechał w niedziele i staram się załatwić mu pracę u mnie, ale wszystko jest na dobrej drodze ;-)
Ostatnio znów byłam na zakupach, zaopatrzyłam się na wypadek deszczu ;p kupiłam takie słodkie gumiaki i deszczówkę, i płaszczyk ;p nooo i spodnie ;p może w jeszcze kolejnej notce dodam zdjęcia. Dzisiaj z Dawidem kupiliśmy w końcu szafę! ;-)

1 komentarz:

  1. O jezu ! Zazdroszcze wesela ! Zycze wam szczescia na nowej scieszce zycia ! :) ♥
    Zapraszam do mnie : modowyszpital.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń