środa, 13 marca 2013

diet time

Hej! Wczoraj miałam rozmowę w sprawie pracy i powiem szczerze, że byłam niezbyt przygotowana, ze względu na to, że nie miałam pojęcia co mnie czeka.. Jestem ciekawa jak Dawidowi pójdzie, no i mamy nadzieję, że oboje zostaniemy zatrudnieni, bo to by oznaczało to, na co od samego początku czekamy... czyli w końcu pójdziemy na swoje, będziemy tylko my - najlepiej! ;-)
Jak wszyscy wiemy... bo patrząc za okna, to raczej nie widzimy, ale zbliża się wiosna ;p a po niej lato, czyli będzie trzeba wskoczyć w letnie ciuszki, a chyba każda z nas chciałaby czuć się wtedy dobrze i swobodnie w swoim ciele, prawda? ;-) z tego powodu, zaczynam swoje przygotowania nad pięknym ciałem w stroju kąpielowym ! To nie jest ważne, że ktoś mówi nam "nie chudnij, tak dobrze wyglądasz" albo "z czego chcesz chudnąć?" to jak wyglądamy, wynika z tego jak się czujemy. To my same musimy czuć się dobrze w swoim ciele. Wiem po sobie, że gdy schudłam, czułam się zupełnie inaczej - lepiej. Przede wszystkim nie krępowałam się aż tak bardzo jak wcześniej, a skoro może być jeszcze lepiej, to czemu do tego nie dążyć? ;-)
Parę dni temu chciałam zobaczyć na czym polega trening z Ewą Chodakowską, więc wykonałam SKALPEL - myślę, że to będzie mój główny trening, dodatkowo będę robić treningi na brzuch z Mel B + moja dieta 18/6. Jak zrobi się cieplej - może zmuszę się do biegania. Powiedziałam już Dawidowi, żeby powtarzał mi "chcesz być chudsza?", " chcesz mieć piękne ciało?" itp ;p To ma mnie zmotywować ;-) Jak wróci z treningu, poproszę go by zrobił mi zdjęcia brzucha i pośladków, zmierzona już jestem... i zakładam zeszyt przebiegu diety ;-) po miesiącu zrobię porównawcze zdjęcia i się zmierzę, zobaczymy jak to będzie. Strasznie liczę na Dawida, że będzie mnie wspierał i motywował, bo tak w sumie to tylko on to potrafi - wpłynąć na mnie ;-)Z tych treningów mam zamiar korzystać, trzymajcie za mnie kciuki ! ;-)

5 komentarzy:

 1. powodzenia ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. dziękuje za obserwacje i ja już dodałam :)
  i trzymam kciuki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. powodzenia :)
  dzięki za wizytę! :)


  www.cookplease.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 4. co powiesz na obserwacja za obserwację? jeśli się zdecydujesz to zaobserwuj moj blog i wspomnij w komentarzu o tym, a ja na pewno zrobie to samo, zapraszam http://oliilui.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń